KARTY WRÓŻEK

Na tej stronie znajdziesz dwie talie Wróżek. Pierwsza to "Magiczne Przesłanie Wróżek" a druga - "Wyrocznia Wróżek." W tej kolejności są także opisy. 

Wylosuj kartę
klikając na obrazek
i znajdź jej opis
w poniższym tekście
ułożonym alfabetycznie


AFFIRMATIONEN - AFIRMACJE

By wznieść swoje myśli i energię na wyższy poziom i osiągnąć to, czego pragniesz, stosuj pozytywne afirmacje.

Aby przyspieszyć spełnienie twojego pragnienia, musisz wznieść swoje myśli, uczucia i przekonania na wyższy poziom. Pozytywne afirmacje mogą wzmocnić twoją pewność siebie i wiarę, które są podstawowymi, magicznymi składnikami urzeczywistnienia marzeń.

ALLES IST IN ORDNUNG - WSZYSTKO W PORZĄDKU

Nie martw się. Wszystko działa we właściwy sposób.

Wróżki wiedzą, że zależy ci na pomyślnym rozwiązaniu tej sytuacji. Dlatego przesłały ci tę kartę jako zapewnienie, że wszystko dzieje się w doskonały, boski sposób. Bądź więc optymistą i zrzuć ciężar ze swojego serca i umysłu – idź na spacer w otoczeniu natury, spędź czas z bliskimi, poćwicz lub zajmij się działalnością twórczą. Im bardziej będziesz skupiony i pełny wiary, tym lepiej wszystko się ułoży.

ALTES ADE, NEUES WILLKOMMEN - ŻEGNAJ STARE, WITAJ NOWE!

Zakończył się pewien etap twojego życia, lecz rozpoczyna się nowy, jeszcze lepszy!

Ta karta to znak, że pewien rozdział twojego życia się kończy. Być może masz poczucie zagubienia albo niepokoisz się o swoją przyszłość. Karta zapewnia, że twoja obecna sytuacja uczy cię wielu cennych i ważnych życiowych lekcji. Teraz możesz wykorzystać tę mądrość i zacząć przygodę z nowymi ludźmi, pracą i okolicznościami. Bądź otwarty na zmiany, gdyż niosą one ze sobą liczne błogosławieństwa dla ciebie i bliskich ci osób. Twoja przyszłość jest w troskliwych rękach.

BEWEGE DICH - ZACZNIJ ĆWICZYĆ

W zdrowym ciele zdrowy duch.

Wróżki wiedzą, jak ważna jest aktywność fizyczna. Ćwiczenia to sekret energii, zdrowia i szczęścia. Kiedy ćwiczysz, w cudowny sposób uwalniasz się od stresu, inicjując zmiany na lepsze w każdej dziedzinie swojego życia, np. karierze zawodowej, finansach czy relacjach z bliskimi. Twoje ciało potrzebuje stymulacji mięśni lub układu krążenia.

BITTE GEDULDE DICH - BĄDŹ CIERPLIWY

To, o co prosisz, jest już blisko. Bądź cierpliwy, gdyż najpierw muszą wydarzyć się pewne rzeczy, o których nie wiesz.

Spełnianie twoich pragnień zostało już rozpoczęte. Choć nie zauważasz jeszcze wyników, uwierz, że sprawy posuwają się we właściwym kierunku. Wkrótce zobaczysz i odczujesz upragnione rezultaty.

BITTE UM DAS, WAS DU MÖCHTEST - PROŚ O TO, CZEGO CHCESZ

Pozwól, by Wszechświat i inni ludzi dowiedzieli się, czego potrzebujesz.

Ta karta przypomina ci, jak ważne jest, by prosić o to, czego pragniesz. Wszechświat przypomina nieco restaurację, w której należy najpierw złożyć zamówienie, zanim cokolwiek się wydarzy. Twoja obecna sytuacja wymaga działania z twojej strony. Poświęć więc trochę czasu na zdefiniowanie swoich pragnień, a następnie powiedz jasno Wszechświatowi, czego chcesz..

DEIN WUNSCH IST IN REICHWEITE - TWOJE MARZENIA SĄ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI.

Miej wiarę – wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Wróżki przesłały ci tę kartę, by zapewnić cię, że twoje modlitwy zostały wysłuchane. Moce Wszechświata działają, by pomóc ci. Nawet jeśli jeszcze tego nie dostrzegasz, rezultaty są niemal namacalne. Twoje marzenia stopniowo zmieniają się w rzeczywistość. Wierz i ufaj, że wszystko pracuje na twoją korzyść, bo tak jest!

DEIN WUNSCH WIRD ERFÜLLT - TWOJE ŻYCZENIE ZOSTANIE SPEŁNIONE!

To, o co prosiłeś, spełni się.

Wróżki wiedzą, jak magicznie urzeczywistnić swoje materialne potrzeby i pragnienia. Pomagają też ludziom – takim jak ty – zrealizować marzenia. Ta karta to znak, że Wróżki są bardzo szczęśliwe, mogąc spełnić twoje życzenie! Bądź tak skoncentrowany i spokojny, jak to tylko możliwe, gdyż negatywne nastawienie może uniemożliwić urzeczywistnienie twoich pragnień.

DU HAST DIE KRAFT - MASZ MOC!

Użyj swoich zdolności, by rozwiązać tę sytuację. Możesz to zrobić!

Jesteś silniejszy, niż myślisz. Niezależnie od wieku, wyglądu czy wykształcenia masz w sobie niezwykłą moc. Pochodzi ona od Boga i Wszechświata. Użyj tej mocy do uzdrawiania problemów, siebie czy innych lub realizacji swoich potrzeb materialnych. Musisz tylko uwierzyć.

EMOTIONALE HEILUNG - UZDRAWIANIE EMOCJONALNE

Gdy twoje serce wyleczy się z ran przeszłości, spłynie na ciebie błogosławieństwo i miłość.

Ta karta wskazuje, że leczysz jakieś dawne emocjonalne zranienia – pierwsza myśl, jaka przyszła ci do głowy, dotyczy właśnie tych zdarzeń z przeszłości. Jeśli wyzbędziesz się złości, poczucia winy czy innych emocjonalnych ran, odnajdziesz w sobie nowe pokłady siły, które pozwolą ci zdobyć wszystko, czego pragniesz…a nawet więcej! Pamiętaj, że zasługujesz na miłość i szczęście.

FERIEN - WAKACJE

Odpowiedź, której poszukujesz znajdziesz podczas wakacji, odpoczynku lub wyjazdu.

Zrób sobie wolne. Ten urlop odgrywa ważną rolę w twoim życiu, dając ci możliwość oczyszczenia umysłu i zastanowienia się nad tym, co dalej. Podczas niego wiele się nauczysz, warto więc zainwestować czas i pieniądze.

FLOWER POWER - SIŁA KWIATÓW

Otaczaj się kwiatami i olejkami kwiatowymi, by zwiększyć swą uzdrowicielską moc.

Ta karta sygnalizuje, że kwiaty, dzięki swoim uzdrawiającym właściwościom, mają na ciebie dobry wpływ. Spędzaj czas w ogrodzie, odwiedzaj kwiaciarnie, posadź kwiaty w swoim otoczeniu. Kiedy wdychasz zapach kwiatów, czujesz ich magiczne, uzdrawiające właściwości, które docierają do każdej komórki twojego ciała.

FRÜHLING - WIOSNA

Twoje marzenia spełnią się, gdy rozkwitną kwiaty.

Odpowiedź na twoje pytania i modlitwy nadejdzie wiosną. Przedtem jednak doświadczysz wielu błogosławieństw, które spłyną na ciebie w związku z twoimi pragnieniami. Zaufaj i powierz wszelkie swoje zmartwienia Wróżkom, ponieważ One wiedzą o wiele więcej. One sprawią, że twoje pragnienia spełnią się w najlepszy dla ciebie sposób.

GEBURTSTAG - URODZINY

Odpowiedź na twoje pytanie przyniosą urodziny.

Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ data twoich urodzin lub urodzin ważnej dla ciebie osoby ma decydujące znaczenie dla pytania, jakie zadałeś. Być może spotkasz kogoś wyjątkowego na przyjęciu urodzinowym bądź też ukochana, zmarła osoba w niebie świętuje właśnie twoje lub swoje urodziny. Ta karta może także oznaczać, że to, czego pragniesz, wydarzy się w twoje kolejne urodziny.

GEH WEG - ODEJDŹ

Nie tkwij w niezdrowej sytuacji – podejmij działania, by się uwolnić i skorzystaj z drzwi, które się wtedy przed tobą otworzą!

Teraz możesz bezpiecznie przeprowadzić wszelkie pożądane zmiany. Od dawna chciałeś to zrobić, ale wahałeś się z obawy przed tym, co przyniesie przyszłość albo jak na twoje decyzje zareagują inni. Ta karta stanowi zapewnienie, że naprawdę już czas, by odejść – staniesz się wtedy szczęśliwszy i zdrowszy. Poproś Wróżki aby udzieliły ci potrzebnego wsparcia w trakcie kroczenia ścieżką zmian. Im szybciej zdecydujesz się na zmianę, tym prędzej doświadczysz szczęścia, które czeka na ciebie!

GESCHÄFTSVORHABEN - NOWE PRZEDSIĘWZIĘCIE

Uwierz w siebie i zacznij realizować pomysł na nowy biznes lub wykorzystaj nadarzającą się okazję kariery.

Poszukiwałeś odmiany w twoim życiu zawodowym i pragniesz założyć własną działalność. Ta karta wskazuje, że twoje pomysły na biznes są dobre i możesz zaufać swojej intuicji. Wkrótce otrzymasz propozycję nowej pracy, awansu lub inną szansę zawodową. Niedługo będziesz mógł wybierać spośród kilku opcji.

GESTEHE DIR DEINE WAHREN GEFÜHLE EIN - OTWÓRZ SIĘ NA SWOJE PRAWDZIWE UCZUCIA

Bądź wobec siebie szczery, ponieważ tylko ty wiesz, czego naprawdę pragniesz.

Ta karta wskazuje, że coś przed sobą ukrywasz. Co to jest? Twoje emocje są prawdziwe i właściwe i starają się zwrócić na siebie twoją uwagę. Zaakceptuj swoje najskrytsze uczucia. Szczerość wobec samego siebie nie może ci zaszkodzić. Twoje prawdziwe emocje to kompas, który wskazuje ci najlepszy kierunek, prowadząc cię do odpowiedzi, których poszukujesz. Uwierz, że wszelkie zmiany przebiegną w sposób harmonijny.

HEILUNG, HEILER - UZDRAWIANIE, UZDROWIONY I UZDROWICIEL

Otacza cię uzdrawiająca energia.

Sytuacja, o którą pytasz, jest uzdrawiana. Twoje modlitwy zostały wysłuchane. Masz uzdrowicielskie zdolności, które możesz wykorzystać na swoją korzyść, a także by pomóc innym ludziom w uleczeniu.

HERBST - JESIEŃ

Jesienią wszystko znajdzie się na swoim miejscu, a ty zbierzesz obfity plon.

Odpowiedź na twoje pytanie poznasz jesienią. Błogosławieństwa spłyną na ciebie niczym deszcz na ogrodową grządkę. Zmierzaj do realizacji marzeń poprzez pozytywne myślenie, afirmacje, modlitwę, podejmując działania za natchnieniem Bożym.

HOCHZEIT - MAŁŻEŃSTWO

Wróżki łączą się z ludźmi świętującymi szczęście zaślubin.

Twoje pytanie wiąże się z zawarciem związku małżeńskiego. Gratulacje – wkrótce zawrzesz związek małżeński lub w istniejącym związku nastąpi uzdrowienie.

INFORMIERE DICH - ZDOBĄDŹ WIĘCEJ INFORMACJI

Potrzebujesz więcej informacji. Rozejrzyj się zatem uważnie, zanim podejmiesz jakiekolwiek działania.

Próbujesz podjąć decyzję, nie mając pełnego oglądu sytuacji. Poświęć nieco czasu na zdobycie większej ilości informacji – poproś o nie Wszechświat oraz innych ludzi. Zaufaj otrzymanym sygnałom, a zyskasz informacje, jakich potrzebujesz.

KINDER - DZIECI

Więź z dziećmi jest istotną częścią sensu życia.

Masz więź z dziećmi. Obserwuj pojawiające się znaki i odczucia związane z dziećmi – Wszechświat stara się przekazać ci swoją wiadomość, za pośrednictwem dzieci.

LASS LOS - ODPUŚĆ

Jeśli zrezygnujesz z nadmiernej kontroli i odprężysz się, twoja energia przyciągnie do ciebie spełnienie marzeń.

Możesz sobie pomóc w realizacji własnych marzeń, rezygnując z chęci kontrolowania wszystkiego i zbytniego skupienia się na konsekwencjach sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Im bardziej się zrelaksujesz i zaufasz, tym szybciej ujrzysz pozytywne rezultaty. Plany Wszechświata wobec ciebie są znacznie doskonalsze niż to, czego sam mógłbyś sobie życzyć, lepiej więc skłoń się przed boską mądrością i pozwól, by działała na twoją korzyść w doskonalszy sposób.

LIEBESLEBEN - SPRAWY MIŁOSNE

Twoje pytanie jest związane z twoim życiem uczuciowym, które właśnie odmienia się na lepsze.

Wróżki chcą ci pomóc, byś uświadomił sobie ten związek, jeśli jeszcze nie jest dla ciebie widoczny. Ta karta wskazuje, że w twoich sprawach miłosnych nastąpi zmiana na lepsze.

MIT DER NATUR VERBUNDEN - POŁĄCZ SIĘ Z NATURĄ

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu odmładza cię i inspiruje.

Twoje ciało i dusza pragną przebywać na świeżym powietrzu, w otoczeniu drzew, kwiatów, motyli, ptaków, słońca i zwierząt. Przesłanie jest jasne: Wyjdź na zewnątrz! Odpowiedzi na twoje pytania udzieli ci natura – z dala od cywilizacji możesz spokojnie pomyśleć i otworzyć się na kreatywne idee. Nawet krótki spacer może zaowocować olbrzymimi korzyściami.

NEUE KARRIERE - NOWA DROGA ZAWODOWA

Twoje skupienie się na pracy przynosi nowe, pozytywne skutki.

Wszechświat wie, że pragniesz mieć dobrą i dającą spełnienie pracę. Myśl więc pozytywnie i kontynuuj działania takie jak uzupełnianie wykształcenia, poznawanie ludzi pracujących tam, gdzie chciałbyś pracować, uaktualnianie i wysyłanie swojego CV lub oferty, a także entuzjazm w wykonywaniu kreatywnych zajęć. Konsekwencja w działaniu połączona z modlitwą otworzy przed tobą drzwi do kariery!

NEUES HEIM - NOWY DOM

Przeprowadzka to krok we właściwym kierunku.

Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ Wróżki przeczuwają, że niedługo przeniesiesz się jakieś nowe miejsce, co przyniesie ci korzyści. Jeśli prosisz je o wsparcie, Wróżki pomogą ci przejść przez zmiany dotyczące np. opuszczenia twojego obecnego domu, pozbycia się trosk finansowych czy też znalezienia nowego, idealnego miejsca do zamieszkania.

PEFEKTES TIMING - NAJLEPSZY CZAS

To dobry czas dla ciebie, by ruszyć naprzód.

Jeśli zastanawiasz się, kiedy spełnią się twoje pragnienia lub kiedy jest najlepszy czas na zmianę, odpowiedź brzmi – teraz! Energia Wszechświata idealnie się zestroiła z twoją, otwierając przed tobą drzwi, przez które możesz łatwo przejść. W tym momencie swojego życia będziesz odnosić same sukcesy, a wszystko, czego dotkniesz, zamieni się w złoto. Wykorzystaj ten boski czas i działaj!

REISEN - PODRÓŻ

Nadchodząca podróż odmieni twoje życie na lepsze.

Ta karta wskazuje, że wkrótce odbędziesz podróż do ważnego dla ciebie miejsca, gdzie wiele się nauczysz dzięki nowym doświadczeniom i odkryciom. Być może odwiedzisz miejsce duchowej mocy lub udasz się w miejsce, gdzie spotkasz ważną w twoim życiu osobę, a nawet tam zamieszkasz. Zaufaj swoim wewnętrznym odczuciom dotyczącym podróży i poproś Wróżki o pomoc w sprawach finansowych oraz organizacji wyjazdu.

SCHULDEN BEZAHLT - SPŁACONE DŁUGI

Obciążenia z przeszłości oraz tendencje do zadłużania się zostały usunięte z twojego życia.

Ta karta sygnalizuje zmianę w twojej sytuacji finansowej. Podjąłeś decyzję uwolnienia się od starych długów, a Wszechświat sekunduje ci w tym postanowieniu. Pojawiły się nowe możliwości zmniejszenia twojego długu poprzez nowe źródła przychodów oraz wewnętrzne olśnienie dotyczące zredukowania nieistotnych wydatków. Jeśli podążysz za tą boską inspiracją, twoja sytuacja finansowa niedługo się poprawi.

SEI DU SELBST - BĄDŹ SOBĄ

Sytuacja, w jakiej się znajdujesz, wymaga, byś był naprawdę sobą, gdyż autentyczność jest podstawą twojej mocy.

Jesteś najsilniejszy i najbardziej efektywny, gdy jesteś szczery i prawdziwy w stosunku do siebie i innych. Jeżeli twoje emocje lub czyny nie są autentyczne, albo udajesz kogoś, kim nie jesteś, zatracasz swoje uczucia, które cię prowadzą. Nie przejmuj się tym, co pomyślą inni.

SEI COCKER - NIC NA SIŁĘ

Przestań starać się wszystko kontrolować, a otworzą się przed tobą wszystkie drzwi.

Delfiny unoszą się na morskich falach z łatwością i wielką radością. Ty też możesz tak płynąć na falach twojego życia, jeśli się odprężysz i pozwolisz wydarzyć się wszystkim rzeczom. Starasz się zrobić coś na siłę, a ukryte głęboko w tobie lęki powodują, że na twojej drodze piętrzą się przeszkody. Daj sobie czas – wyjdź z domu i zrelaksuj się w otoczeniu natury. Popatrz na całą sytuację z dystansem, a zobaczysz, że to, czego pragniesz, wkrótce się ziści.

SCHWANGERSCHAFT - CIĄŻA

Narodziny dziecka przyniosą wielkie błogosławieństwo dla ciebie i świata.

Ty lub ktoś ci bliski spodziewa się lub wkrótce będzie się spodziewać dziecka. Dziecko to jest aniołem wielkiej radości oraz światła i wniesie wiele pozytywnych zmian w twoje życie.

SICH SELBST BEHAUPTEN - ASERTYWNOŚĆ

Broń swoich przekonań i mów „tak” jedynie wtedy, gdy tego naprawdę chcesz.

Twoja obecna sytuacja wymaga od ciebie asertywności – wypowiadaj swoją prawdę z miłością i pozbądź się niezdrowych, utartych schematów komunikacji z innymi. Asertywny nie oznacza agresywny. Człowiek asertywny szanuje prawa każdego.

SOHN - SYN

Twój syn jest pod dobrą opieką i może bezpiecznie poznawać świat.

Twoje pytanie jest związane z synem lub mężczyzną, którego traktujesz jak syna. Być może martwisz się o niego lub odczuwasz potrzebę, by mu w jakiś sposób pomóc. Ta karta radzi zaufać intuicji i podjąć działania
w tym kierunku. Oddaj wszelkie troski w ręce Wróżek, wszystko dobrze się ułoży.

SOMMER - LATO

Wszystko, o co prosisz, urzeczywistni się latem.
Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ zastanawiasz się, kiedy spełnią się twoje marzenia. Otrzymana wiadomość to zapewnienie, że twoje pragnienia zostały wysłuchane, a Bóg spełni je w najlepszym dla ciebie czasie. Twoje marzenia urzeczywistnią się latem.

SPIRITUELLER LEHRER - DUCHOWY PRZEWODNIK

Twoje życiowe cele są związane z przekazywaniem wiedzy o uzdrawianiu i duchowości.

Ta karta wskazuje, że jesteś urodzonym nauczycielem, który udziela porad i przekazuje wiedzę nieznajomym, przyjaciołom i członkom rodziny. Warto, byś wykorzystał twoje naturalne zdolności w zakresie doradzania i nauczania, zajmując się tym zawodowo.

TOCHTER - CÓRKA

Odpowiedź na twoje pytanie związane jest z twoją córką.

Kluczem do odpowiedzi na twoje pytanie jest kobieta młodsza od ciebie – prawdopodobnie twoja córka. Ma ona dobrze rozwiniętą intuicję i wie, jak ci pomóc. Jej wiek nie odgrywa żadnej roli. Spędzaj więcej czasu ze swoją córką, by wzmocnić waszą więź i otworzyć swoje serce na głęboką miłość między rodzicem a dzieckiem.

ÜBUNG, ÜBUNG, ÜBUNG - ĆWICZENIE CZYNI MISTRZA

Poprzez codzienne ćwiczenia doskonalisz swoje zdolności i talenty oraz wzmacniasz swoją wiarę w siebie.

Konsekwencja w ćwiczeniach zwiększa przyjemność, jaką odczuwasz, robiąc daną rzecz, a także twoją wiarę i kompetencje. Poświęć codziennie nieco czasu na ćwiczenia i pracę nad osiągnięciem celu.

VEGETARISCHE ERNÄHRUNG - WEGETARIANIZM

Nowe nawyki żywieniowe sprawiają, że będziesz mieć więcej energii, lepsze zdrowie, zwiększy się jasność twojego umysłu i wzmocni zdolność urzeczywistniania marzeń.

Wróżki wiedzą, że płody ziemi są najzdrowszym pokarmem i najbardziej naturalnym sposobem życia. Posłuchaj mądrości Wróżek i jedz wiele jarzyn, owoców i orzechów. Zmiany wzorców żywieniowych zaowocują pozytywnymi skutkami – zwiększy się jasność twojego umysłu oraz zdolności psychiczne, będziesz także mieć więcej energii.

VERÄNDERTE ERNÄHRUNG - ZMIANA DIETY

Odżywiaj się lepiej, a udoskonalisz swoje życie.

Wyciągnąłeś tę kartę w związku z prośbą o pomoc w życiu i wzbudzeniu duchowego daru jasnowidzenia. Już od jakiego czasu Wróżki starają się ci powiedzieć, że metabolizm twojego ciała jest bardzo wrażliwy i powinieneś zmienić dietę na zdrowszą. Dzięki zmianie diety na zdrowszą uzdrowisz także inne obszary swojego życia.

WEM SOLLST DU VERGEBEN - KOMU POWINIENEŚ WYBACZYĆ?

Gdy uwolnisz się od starych złości i uraz, zobaczysz, jak twoje marzenia zaczynają się spełniać.

Twoje modlitwy zostaną wysłuchane, gdy uwolnisz się od niemożności przebaczenia, Być może czujesz, że masz prawo do gniewu, jednak prawda jest taka, że uraza, jaką czujesz, tylko ciebie rani – złość, jaką w sobie nosisz, blokuje twoje najgłębsze pragnienie.

WINTER - ZIMA

Twoje modlitwy zostaną wysłuchane w zimie.

Zima to czas końca. Ta karta wskazuje, że twoje pragnienia urzeczywistnią się właśnie w tym okresie. W między czasie, tak jak zwierzęta i ptaki, przygotuj się na jej nadejście. Kontynuuj działania zmierzające do osiągnięcia celu, kierując się swoimi przeczuciami i intuicją.

ZEIGE DEINE INDIVIDUALITÄT - WYRAŹ SIEBIE

Pozwól błyszczeć swojemu prawdziwemu ja, ponieważ jesteś wspaniały!

Wyciągnąłeś tę kartę, gdyż martwisz się, czy jesteś akceptowany przez innych. Wróżki chcą uczcić twoją wyjątkowość – dla nich jesteś doskonały takim, jakim jesteś. Wróżki kochają twoją kreatywność i pragną, byś był po prostu sobą, Nie ukrywaj swojego prawdziwego „ja”, by zyskać uznanie innych. Ufaj, że twoja szczerość przyciągnie do ciebie podobnie myślących ludzi.

WYROCZNIA WRÓŻEK


BEFREIUNG - UWOLNIENIE:

"Czujesz się więźniem niektórych sfer Twojego życia?
Karta ta prosi Cię, aby wykonał pierwszy krok na drodze wyzwolenia się od wszelkich nienaturalnych ograniczeń."

Twoja afirmacja:
"Jestem wolny i pełen energii. Od dziś cieszę się tą wolnością i korzystam z mojej siły."

DEIN INNERES KIND- TWOJE WEWNĘTRZNE DZIECKO:

"Twoje wewnętrzne dziecko tęskni za miłością, pragnie być wysłuchane, chce się bawić i schować w Twoich duchowych ramionach."

Twoja afirmacja:
"Znajduję regularnie czas tylko dla siebie, na przyjemności i zabawę, dzięki temu inwestuję w siebie."

ELTERN UND KINDER - DZIECI I RODZICE:

"Odczujesz pozytywną zmianę, jeśli chodzi o stosunki dziecko-rodzic. Nieoczekiwane zdarzenie zapowiada szczęśliwy rozwój relacji między Tobą a rodzicami (jednym z rodziców), albo też między Tobą a dzieckiem".

Twoja afirmacja:
"Pozwalam otworzyć się mojemu sercu tak, abym odczuwał miłość i współczucie dla wszystkich członków mojej rodziny. "

ENTGIFTUNG - OCZYSZCZENIE:

"Karta ta prosi Cię, abyś oczyścił swoje ciało, swoje otoczenie, swój umysł i serce z wszelkich toksyn".

Twoja afirmacja:
"Zwracam szczególną uwagę na moje ciało, jem tylko zdrową żywności i piję zdrowe napoje."

ERWACHEN DES WAHREN SELBST - OBUDZENIE PRAWDZIWEGO JA:

"Zaczynasz ponownie odkrywać Twoją naturalną tożsamość, Twoje wcześniejsze poczucie humoru, wcześniejsze hobby i pragnienia."

Twoja afirmacja:
"Pozostaję wiernym samemu sobie."

FERIE - WAKACJE:

"Musisz przerwać tę męczącą Cię rutynę dnia codziennego. Karta ta wzywa Cię, abyś znalazł trochę czasu dla siebie samego, wypoczął i nabrał nowych sił. "

Twoja afirmacja:
"Mam prawo do regularnego odpoczynku i relaksu."

FINANZIELLER FLUSS - KORZYŚCI FINANSOWE:

"Zamanifestowałeś swoją nową postawę wobec obfitości w Twoim życiu. Wszystkie finansowe blokady zostały pomyślnie przełamane."

Twoja afirmacja
"Cieszę się poczuciem bezpieczeństwa finansowego. Dziś i od tej chwili każdego dnia będę otrzymywać wszelkie wsparcie, jakiego potrzebuję".

FOLGE DEINEN TRÄUMEN - PODĄŻAJ ZA TWOIMI MARZENIAMI:

"Medytuj na temat pragnień Twojego serca. Wprowadź zmiany w Twoim terminarzu, aby znaleźć czas na rzeczy, które są dla Ciebie naprawdę ważne."

Twoja afirmacja:
"Biorę na siebie odpowiedzialność za moje planowanie czasu i mojego życia."

FREUNDLICHKEIT - UPRZEJMOŚĆ:

"Staraj się, aby dziś we wszystkich Twoich myślach i czynach towarzyszyła Ci uprzejmość i zwracaj uwagę na nagrody, które się pojawią."

Twoja afirmacja:
"Jestem uprzejmy, taktowny i życzliwy wobec siebie i innych"

FURCHTLOS VORANSCHREITEN - PODĄŻAJ BEZ OBAWY NAPRZÓD:

" Gdy urzeczywistnisz swoje pomysły wynikające z boskiej inspiracji, przeżyjesz dużą przemianę w Twoim życiu."

Twoja afirmacja:
" Bez obaw podążam naprzód, ufając, że każdym moim krokiem kieruje Bóg."

GLÜCKLICHER AUSGANG - SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE

"Szczęśliwe zakończenie jest pewne. Pozbądź się strachu i obaw i bądź pewny, że wszelkie problemy w końcu się rozwiążą. "

Twoja afirmacja:
"Wszystko ułożyło się teraz w idealny boski porządek"

HARMONIE IN DER FAMILIE - HARMONIA W RODZINIE

"Twoje relacje z członkami rodziny powoli się uzdrawiają. Wysyłając twoim rodzinnym duszom myśli pełne miłości i ciepłego uczucia, doświadczasz prawdziwej harmonii w rodzinie."

Twoja afirmacja:
"Moje życie rodzinne jest harmonijne i wypełnione miłością i radością."

HÖHERE PERSPEKTIVE - WYŻSZA PERSPEKTYWA:

"Tkwiąc w środku problemu, często nie możesz dostrzec rozwiązania

z tej perspektywy. Spójrz na swoją sytuację z wyższej perspektywy, być może wtedy rozpoznasz nowe możliwości rozwiązania Twojego problemu. "

Twoja afirmacja:
"Moje serce, mój umysł, moje życie i wszystko, co w nim zachodzi osiągnęły teraz całkowity pokój".

HÖHERER STANDARD - WYŻSZY STANDARD:

"Nie zadowalaj się mniejszymi rzeczami niż te, o których marzysz naprawdę. Jeśli w końcu naprawdę zdecydujesz się na poprawę życia, wszechświat znajdzie sposoby i środki, które Ci to umożliwią. "

Twoja afirmacja:
"Zasługuję na najlepsze rzeczy w moim życiu i oczekuję ich. Utrzymuję wysoki standard dla siebie samej. "

HÖHERES BEWUSSTSEIN - WYŻSZA ŚWIADOMOŚĆ:

"Otrzymujesz wskazówki Twojego prawdziwego Ja, Twojej Wyższej świadomości, która jest jednością z uniwersalną mądrością Bożą".


Twoja afirmacja:
"Słyszę wyraźnie i rozumiem wewnętrzny głos boskiego ducha".

INNENSCHAU - SPOJRZENIE W GŁĄB SIEBIE:

"Próbowałeś osiągnąć zadowolenie poprzez zewnętrzne rzeczy, takie jak dobra materialne lub związki oraz szukałeś pomocy u innych ludzi. Wróżki wzywają Cię jednak, abyś poszukał potrzebnych Ci odpowiedzi w swoim wnętrzu, zaglądając w głąb siebie".

Twoja afirmacja:
"Moje wnętrze wypełnione jest pięknem i światłem."

INNERE EHRLICHKEIT - UCZCIWOŚĆ WOBEC SAMEGO SIEBIE:

"Ta karta sugeruje, że ukrywasz swoje prawdziwe uczucia w jakiejś ważnej sprawie i nie do końca jesteś szczery."

Twoja afirmacja:
"Mogę bez przeszkód być szczery wobec siebie i innych."

INNERE FÜHRUNG - WEWNĘTRZNE PRZEWODNICTWO:

„Możesz z ufnością poddać się przewodnictwu Twojego serca. Głęboko w Twojej duszy wiesz, jak postąpić!"

Twoja afirmacja:
„Ufam moim uczuciom i myślom, podążam za nimi, nie zwlekając i nie kwestionując ich"

INNERE KRAFT - WEWNĘTRZNA SIŁA

"Pozwól sobie na korzystanie z Twojej prawdziwej siły wewnętrznej i zamanifestuj ją. Wróżki zalecają Ci, abyś uwierzył w tę afirmację i postępował zgodnie z nią: Moja wewnętrzna siła nie działa przeciwko mnie."

Twoja afirmacja:
" Być silną nie oznacza dla mnie zagrożenia. Siła całego kosmosu przepływa przeze mnie i wspiera mnie w moich działaniach."

INNERER FRIEDEL - WEWNĘTRZNY POKÓJ

"Niech wewnętrzny pokój będzie Twoim najwyższym priorytetem. Obiecaj sobie, że będziesz podążał coraz bardziej zdecydowanie w kierunku osiągnięcia wewnętrznego pokoju "

Twoja afirmacja:
" Osiągnąłem stan wewnętrznego pokoju. Wiem, że wszystkie moje potrzeby zostaną automatycznie zaspokojone."

KÖRPERLICHER AUSDRUCK - WYRAŹ SIEBIE PRZEZ TWOJE CIAŁO

"Twoje ciało pragnie, abyś wyrażał siebie poprzez ruch. Słuchaj Twojego ciała, a będziesz wiedział, o jaki ruch chodzi i czego potrzebuje Twoje ciało."

Twoja afirmacja:
"Z miłością akceptuję potrzeby mojego ciała"

LACHEN - ŚMIECH

"Spróbuj cofnąć się o krok i znaleźć jakiś wesoły aspekt w każdej sytuacji. Śmiech pomoże Ci spojrzeć na życie z nowej perspektywy."

Twoja afirmacja:
"Odkrywam humor w życiu i z łatwością potrafię się śmiać w każdej sytuacji."

LIEBESPARTNER - PARTNER OD SERCA

"Nowy związek uczuciowy przed tobą!
Teraz lub w najbliższej przyszłości będziesz zachwycony nowym partnerem. "

Twoja afirmacja:
"Jestem osobą romantyczną. Uwolniłam się od wszelkich obaw, które mam w odniesieniu do dawania i otrzymywania miłości. "

LOSLASSEN - ZDYSTANSUJ SIĘ

"Nie osiągniesz żadnego pozytywnego wyniku, ponieważ za bardzo się starasz rozwiązać ten problem. Dopiero dystansując się otworzysz się na cudowne rozwiązanie."

Twoja afirmacja:
"Jestem gotowy w tej chwili przekazać tę sytuację w ręce Boga. Gdy się zdystansuję, znajdzie się cudowne rozwiązanie."

MUSIK MACHEN - MUZYKUJ

" Wyrażaj siebie poprzez muzykę. Wróżki proszą, abyś śpiewał, tańczył, grał na jakimś instrumencie, gwizdał lub włączył odtwarzacz muzyki na cały głos"

Twoja afirmacja:
" Głęboko w mojej duszy akceptuję uzdrawiającą moc muzyki."

NEUE FREUNDE - NOWI PRZYJACIELE

"Krąg Twoich przyjaciół i znajomych zaczyna odbierać świat na wyższych częstotliwościach. Być może Twoi starzy przyjaciele pożegnają się z Tobą, a nowi ludzie wejdą w Twoje życie."

Twoja afirmacja:
"Jestem wdzięczny za wszystkich moich, pomocnych mi i pełnych miłości, przyjaciół."

NEUE GELEGENHEITEN - NOWE MOŻLIWOŚCI

"Uważaj na nową fantastyczną okazję, która Ci się nadarzy. Możesz bez problemu zaufać tej nowej przystani Twojego życia."

Twoja afirmacja:
"Widzę teraz nowe okazje w moim życiu i cieszę się na nie."

ORTSWECHSEL - ZMIANA MIEJSCA

"Czeka Cię zmiana miejsca. Prawdopodobnie przeprowadzisz się do nowego mieszkania."

Twoja afirmacja:
"Żyję i pracuję teraz we wspaniałym miejscu, w bezpiecznym, przyjemnym i wspaniałomyślnym otoczeniu."

POSITIVE ERWARTUNGEN - POZYTYWNE OCZEKIWANIA

"Trzymaj się Twoich nadziei, marzeń, afirmacji, wizualizacji i modlitw, ponieważ one się wkrótce w cudowny sposób zamanifestują."

Twoja afirmacja:
"Mam ochronę, wypełnia mnie wiara i poczucie bezpieczeństwa. Pełna radości spoglądam w moją przyszłość."

PROBLEM GEST - PROBLEM ROZWIĄZANY

"Problem, który bardzo Cię ograniczał, został właśnie "zakulisowo" uleczony. Rozwiązanie jest kreatywne, genialne i będzie radosną niespodzianką dla Ciebie."

Twoja afirmacja:
"Wszystkie konsekwencje błędów i nieporozumień z przeszłości jak również z teraźniejszości znikają w tym momencie."

SCHÖPFERISCHER AUSDRUCK - WYRAŹ SIEBIE W SPOSÓB TWÓRCZY

"Twoje serce potrzebuje możliwości, aby wyrazić silne uczucia. Poprzez tę kartę zostałeś wezwany, abyś zajął się sztuką i był kreatywny."

Twoja afirmacja:
"Jestem osobą bardzo kreatywną i artystycznie uzdolnioną. Daję teraz wyraz tej stronie mojej osobowości."

SELBSTVERTRAUEN - WIARA W SIEBIE

"Ty sam jesteś swoim najlepszym przyjacielem i w sposób doskonały możesz się zatroszczyć o siebie zarówno pod względem emocjonalnym jak i fizycznym."

Twoja afirmacja:
"Dostrajam się do mojego wewnętrznego źródła, które wskazuje mi kierunek."

SEXUALITÄT - SEKSUALNOŚĆ:

"Twoje seksualne "Ja" potrzebuje trochę zainteresowania. Jeśli wyciągnąłeś tę kartę, powinieneś koniecznie poświęcić więcej uwagi Twojej seksualności i coś zmienić."

Twoja afirmacja:
"Moje seksualne "Ja" jest bardzo atrakcyjne, zdrowe i zdolne do radowania się rozkoszą zmysłową. "

SICHERHEIT - BEZPIECZEŃSTWO:

"Twoje poczucie zagrożenia lub też uczucia zranienia właśnie zostają uleczone, zamiast nich otrzymujesz niepodlegającą wątpliwości wiedzę, że w każdej chwili jesteś bezpieczny i masz ochronę."

Twoja afirmacja:
"Jestem bezpieczny. Nie zagraża mi żadne niebezpieczeństwo. Dziś i na zawsze jestem chroniony."

SCHÖNHEIT - PIĘKNO

"Korzystaj z Twojej naturalnej siły przyciągania i podkreślaj ją. Twoja atrakcyjność uwidacznia się najbardziej, kiedy jesteś szczęśliwy i zadowolonay"

Afirmacja na dziś
"Moje wewnętrzne i zewnętrzne Ja promieniuje ogromną siłą przyciągania. Kocham moje cudowne Ja (siebie samego)! "

STANDHAFTIGKEIT - WYTRWAŁOŚĆ

"Wróżki proszą Cię, abyś podjął decyzję, która będzie wynikiem prawdziwych uczuć. Trzymaj się swojej decyzji i nie dopuszczaj, aby wpływy zewnętrzne zachwiały Twoje postanowienie."

Twoja afirmacja:
"Ufam moim uczuciom i bronię mojej decyzji, aby podążać za swoimi uczuciami."

TRÄUME WERDEN WAHR - MARZENIA SIĘ SPEŁNIĄ:

"Twoje życzenia wypływające z serca staną się rzeczywistością. Wróżki proszą Cię, abyś trwał w Twojej wierze i oczekiwał pozytywnych rezultatów."

Twoja afirmacja:
"Moje serce jest wypełnione wdzięcznością i radością oraz pełne ufności, że teraz otaczają mnie wspaniali ludzie i sytuacje."

UMWELTBEWUSSTSEIN - ŚWIADOMOŚĆ OCHRONY ŚRODOWISKA:

"Królestwo wróżek jest bardzo zatroskane o zdrowie Matki Ziemi. Poprzez tę kartę wróżki wybrały Cię do zaangażowania się w dbanie o nasze środowisko."

Twoja afirmacja:
"Jest dla mnie ważne, aby ochraniać planetę Ziemię i żywić ją."

VORSTELLUNGSKRAFT - SIŁA WYOBRAŹNI:

"Twoje wizje, Twoje marzenia i wewnętrzne obrazy stają się coraz bardziej wyraźne i jasne. Ta karta wzywa Cię, abyś rozwijał Twoje wizjonerskie zdolności."

Twoja afirmacja:
"Mogę wszystko zobaczyć i nie jest to dla mnie niebezpieczne. Posiadam uzdolnienia wizjonerskie."

WAHRE GEFÜHLE - PRAWDZIWE UCZUCIA:

"Poprzez tę kartę zostałeś pilnie wezwany, aby posłuchać swoich prawdziwych uczuć i podążać za nimi."

Twoja afirmacja:
"Słucham i ufam moim prawdziwym uczuciom oraz podążam za nimi, ponieważ wiem, że są one odpowiedzią na moje modlitwy."

WUNDERSAME HEILUNG - CUDOWNE ULECZENIE:

"Oczekuj cudu. Prosiłeś o pomoc i ona jest w drodze do Ciebie. Im bardziej przekażesz tę sytuację Bogu, tym szybciej przyjdzie uleczenie."

Twoja afirmacja:
"W rzeczywistości wszyscy ludzie, także i ja, są w tej chwili uleczeni. Teraz koncentruję się na tej prawdzie, zapominając o iluzji strachu."

ZAUBER DER NATUR - CUD NATURY:

"Spędzaj czas na łonie natury, wśród kwiatów, roślin i drzew. Natura posiada wartościowe prezenty, którymi chce się z Tobą podzielić."

Twoja afirmacja:
"Kocham spędzanie czasu na łonie natury. Przebywanie w promieniach słońca, na świeżym powietrzu, wśród kwiatów i zwierząt dodaje mi energii."

ZEIT ZUR ERHOLUNG - CZAS NA ODPOCZYNEK:

"Potrzebujesz czasu dla siebie, z dala od innych ludzi i hałasu otaczającego Cię świata. Nawet krótka przerwa teraz byłoby dla Ciebie bardzo korzystna."

Twoja afirmacja
"Mam prawo do spokoju wewnętrznego jak i na zewnątrz wokół mnie. Mój umysł jest spokojny, a ja cieszę się swoim własnym towarzystwem."

ZEIT ZUM FEINER - CZAS NA ŚWIĘTOWANIE

"Twoja dusza tęskni na świętowaniem i radowaniem się. Wróżki wzywają Cię, abyś zaprosił przyjaciół do wspólnego spędzenia wieczoru."

Twoja afirmacja:
"Mam radość życia w sobie i fantazję, spędzanie czasu ze sobą samym sprawia mi przyjemność. Stwarzam również możliwości, aby świętować wspólnie z moimi przyjaciółmi."

"Wyrocznia Wróżek” Doreen Virtue

2 komentarze:

Komentarze są mile widziane lecz proszę o podpisywanie ich chociażby imieniem. Miło mi będzie poznać czytelników. Komentarze anonimowe o charakterze spamu będą usuwane. :)