O BLOGU

Witaj na mojej ścieżce! Wierzę, że nie ma przypadków. Twoja wizyta tutaj również do nich nie należy. 

Blog poświęcony jest praktycznej stronie ezoteryki. Początkowo ta część miała być poświęcona tylko runom. Jednak w trakcie tworzenia tego bloga doszłam do wniosku, że warto dodać też inne elementy moich zainteresowań.

Runy, oghamy i tarot to jedno z moich pasji. Runy były od początku mojej przygody z ezoteryką. Poznawanie ich, a wraz z nim świata duchowego doprowadziły mnie do oghamów a w dalszej drodze do tarota i innych systemów dywinacji. To nie jedyne energie w moim życiu. Fascynują mnie anioły, ich świat i piękno, dlatego w swoich zbiorach mam liczne karty anielskie. Tym niezwykłym istotom poświęciłam jednak osobny blog Anielska Oaza

Do tematyki tego bloga dodałam też astrologię, która zawsze mnie fascynowała pod kątem znaków zodiaku. Zadawałam sobie pytanie jak to możliwe, by 12 znaków opisywało taką ilosć ludzi na całej ziemi. Przecież byłoby tylko 12 typów charakterów na świecie i ... chyba byłoby trochę nudno. Każdy z nas jest indywidualnością i jego osobowość to wpływ różnych czynników, jednak główna oś charakterologiczna danego znaku jest zaznaczona jego głównymi cechami. Również te tematy znajdą się na tej stronie.

Artykuły będą się pojawiać stopniowo, więc zaglądaj tu częściej. Tematy i działy z czasem będą się poszerzać w tym opisy kart. Mam nadzieję, że znajdziesz tu mnóstwo inspiracji i natchnienia  dla siebie i swojego celu w życiu.

Zapraszam do czytania, oglądania, komentowania i polubienia poszczególnych postów jak i strony. Możesz też zostawić swój ślad w postaci komentarza, czy wpisu do Księgi Gości, która znajduje się na  Oazie Duszy.

1 komentarz:

  1. Ciesze sie,ze przypadek sprawi,ze jestem na Twoim blogu!Kiedys,dawno temu bardzo mnie interesowalo niemalze to wszystko , co znjduj€ w Twoim blogu.Lekture mam zpewniona!Przemyslenia zapewne tez!Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są mile widziane lecz proszę o podpisywanie ich chociażby imieniem. Miło mi będzie poznać czytelników. Komentarze anonimowe o charakterze spamu będą usuwane. :)