KĄCIK WRÓŻB

Kliknij na obrazek. Najlepiej otwórz go w nowym oknie. Nastapi przekierownie do strony z wróżbami. Przesuń stronę niżej. Tam znajdziesz rozłożoną talię. Wybierz jedną z kart.

Tarot

źródlo zdjęcia:
www.mikao-usui-shule.org

Kliknij na powyższy obrazek. zostaniesz przekierowany na stronę z kartami do losowania.

Karty Twórcy


Kliknij w powyższy obrazek i wylosuj kartę dla siebie, klikając w prawy dolny róg ekranu na "wybierz kartę".

Karty Lenormand

źr. zdjęcia: www.ciromarchetti.com

Symbole Sabiańskie:
Wycisz się. Pomyśl o pytaniu. Kliknij w obrazek i wylosuj przesłanie dla siebie na dziś.

źródło wróżby Lenormand i Sabiańskie: 
www.integra.boo.pl

Wylosuj Runę


Klikając na powyższy obrazek, nastąpi przekierowanie na stronę z wróżbą. Przesuń ją niżej, kliknij w wizerunek Odyna i sprawdź co ma Ci on do przekazania. Najlepiej otworzyć plik w nowym oknie klikając prawym przyciskiem. Będziesz mógł (mogła) powrócić do opisów.Fehu
Już wkrótce poczujesz dopływ świeżej energii, która zmotywuje cię do działania, dzięki czemu osiągniesz lepszą sytuację finansową. pochodzi bezpośrednio ze źródła kosmicznego ognia. Zwracaj też uwagę na bogactwo duchowe w sobie i obfitość tego co już posiadasz.

Uruz
Dzięki tej runie zrozumiesz cykl życia i odzyskasz siły po trudnym okresie czasu. runa przynosi zrozumienie.  W tej runie zawiera się sekret samego siebie. Wszystko przebiega w naturalnym rytmie. Możesz być spokojny o zdrowie, siły życiowe i harmonijne funkcjonowanie twojego ciała.

Thurisaz
Ta runa daje Ci aktywną ochronę przed wrogami. Z ną pokonasz wszelkie trudności. Być może będziesz musiał podejmować trudne decyzje ale aktywność tej runy pomoże Ci w tym. Zwracaj uwagę na swoje emocje. Nie poddawaj się im zbyt łatwo.

Ansuz
Osiągniesz wewnętrzną mądrość poprzez słowo pisane i mówione. Czeka Cię jakaś ważna rozmowa, która będzie od ciebie wymagać mądrości i elokwencji. To runa słowa, śpiewu i magii. Jeżeli masz przed sobą egzamin, możesz się spodziewać pozytywnego wyniku.

Raidho
Życie jest podróżą i warto w nią zabrać runę Raidho. Czeka Cię dynamiczny czas zmian. Rób swoje czynności z pasją a uda Ci się osiągnąć zamierzony cel. To runa cykliczności, ruchu i tańca.

Kenaz
Otwierają się przed Tobą nowe możliwości. To co do tej pory nie udało Ci się rozwiązać – teraz w końcu zostanie wyjaśnione, stare rany się zagoją i zregenerujesz swoje siły.To runa ludzkiej namiętności seksualnej, płci i pożądania w jej pozytywnym znaczeniu.


Gebo
Zachowaj równowagę między dawaniem i braniem. Nie możesz ciągle tylko dawać z siebie. Naucz się również przyjmować dary od ludzi i wszechświata.  Runa Gebo jest runą Boga. Ona uosabia dawcę i proces dawania prezentu lub gościnności na osoby. Jest wyrazem psychicznej jedności dwojga osób, rozumienia się bez słów.  Możesz w końcu spotkać swoją bratnią duszę.

Wunjo
Czas zabawy, radości i szczęścia. Dobre samopoczucie będzie ci dziś towarzyszyć. Pomocne będą spotkania w przyjaznym gronie, wspólna zabawa i miłe towarzystwo. Możesz otrzymać jakieś miłe informacje z daleka lub spotkać dawno niewidzianą przyjaciółkę (przyjaciela)

Hagal
Wszystko ulega transformacji, twoje życie też. W tym czasie możesz mieć wrażenie że wszystko się kończy. Zmiana jest konieczna i nieuchronna. Poddaj się jej i bądź dobrej mysli. Kryzys jednak minie i w nowy sposób spojrzysz na świat.

Nauthiz
Nie podejmuj zbyt pochopnych, nieprzemyślanych decyzji. Konieczna jest dyscyplina, wstrzemięźliwość, ograniczenia i wyrzeczenia. Wszystko co zaplanowałeś potoczy się innym rytmem ale efekt będzie korzystny, czasem zaskakujący.

Isa
Nie rób nic na siłę. Teraz jest czas niedziałania. Skup się na planowaniu, uważnie obserwuj wszystko dookoła. Potrzebna Ci będzie koncentracja, spokój i silna wola. Zły czas trzeba przeczekać i dobrze przygotować się do czekających Cię zadań.

Jera
 Masz za sobą pracowity okres. Teraz będziesz zbierać owoce tego co zasiałeś. Jeśli nasiona były zdrowe i wszelkie prace robiłeś zgodnie z rocznym cyklem to i plony będą obfite. Ciesz się swoim dobrobytem.

Eihwaz
Potrzebujesz siły i wytrwałości, by dokończyć zadanie. Do sukcesu już niedaleko. Opanowanie, poświęcenie i cierpliwość pomogą w dotarciu do celu. Jesteś chroniony, dlatego możesz bezpiecznie podążać dalej.

Perthro
Nic nie może się dziać bez Twojej woli. To ty wybierasz. Los podsuwa Ci jedynie okazje i możliwości.  Spodziewaj się dobrych wiadomości i czasu zabawy. Twój opiekun duchowy czuwa nad Tobą. Słuchaj swego serca i wybierz to co dla Ciebie będzie najlepsze. Twoje pomysły mają szanse się zrealizować. Szczęśliwy traf pomoże Ci wejść na właściwą ścieżkę.
  
 Algiz
Masz silną ochronę anielską i boską. Twoja magiczna moc wzrasta a szczęście jest tuż, tuż.
Nie martw się na zapas. Wszystko ułoży się dobrze. Twoje kłopoty są często spowodowane Twoim myśleniem. Zacznij patrzeć na świat przez różowe okulary.

Sowelo
Ożywcza energia wypełni Cię i nić nie przeszkodzi ci w osiągnięciu sukcesu. Działaj zgodnie z sumieniem i własnym sercem. Postępuj precyzyjnie, odważnie a wszelkie sprawy zakończą się pomyślnie dla Ciebie.

Tiwaz
Śmiało patrz w przyszłość. Musisz wiedzieć co chcesz osiągnąć. Zdecydowanie, odwaga i odpowiednie ukierunkowanie ułatwią Ci osiągnięcie zwycięstwa. Sprawiedliwie rozsądzaj sprawy i nie zbaczaj z raz obranej drogi.

Berkano
Potrzebujesz  poczucia bezpieczeństwa, by móc się rozwijać i wzrastać. Znaczenia nabierze wszystko to, co związane jest z kobiecością. Zwróć uwagę na nowe energie, które napływają do Ciebie. Zauważaj piękno życia. Żyj zgodnie z prawami natury.

Ehwaz
Twój związek przechodzi pozytywną zmianę. Współpraca, partnerstwo powinny teraz mieć dla ciebie ogromne znaczenie. Wspólnie możecie „przenosić góry”. W pojedynkę trudniej iść przez życie. Dlatego staraj się poczuć jedność w związku, w grupie. Unikaj rozbieżności między tym co chcesz robić a tym co robisz.

Mannaz
Musisz wykazać się mądrością i rozwagą. Posiadasz wrodzoną inteligencję, która podpowie Ci najlepsze rozwiązanie. Zwracaj uwagę na swoje potrzeby i mądrze wykorzystaj zasoby, które do tej pory zgromadziłeś.

Laguz
Kieruj się intuicją, własną mądrością. Posłuchaj co twoje wewnętrzne dziecko ma Ci do powiedzenia. Zachowaj spokój i nie kieruj się emocjami. Zacznij działać ale najpierw przemyś wszystko dokładnie. Zwróć uwagę na świat roślin, ziół.

Ingwaz
Twoje marzenia spełnią się ale wymaga to trochę czasu. Niczego nie przyspieszaj. Spokojnie i bez pośpiechu podążaj swoją drogą. Nie ulegaj słodkim obietnicom. Uważnie przyglądaj się temu co do Ciebie przychodzi. Wycisz się, pomedytuj, nie działaj na oślep.

Dagaz
Zostaw przeszłość za sobą. Czas rozwiązać stare sprawy. Z bagażem trudno iść do przodu. Pamiętaj, słońce świeci dla każdego. Skorzystaj z jego promieni i napełnij się światłem poranka. Zaufaj swojemu „Wyższemu Ja”

Othala
Skończyłeś jedno zadanie i czas zaplanować następne. Skorzystaj z wiedzy swoich przodków. Zauważaj znaki pojawiające się na Twojej drodze. Miej na uwadze swoją rodzinę, dom i jej dobro. To jest Twój czas. Wykorzystaj go dobrze.

6 komentarzy:

Komentarze są mile widziane lecz proszę o podpisywanie ich chociażby imieniem. Miło mi będzie poznać czytelników. Komentarze anonimowe o charakterze spamu będą usuwane. :)