niedziela, 13 września 2015

Nowy Rok Numerologiczny

Rok 2016

Jak co roku każdy wrześniowy nów jest niezwykle ważnym czasem, gdyż wyznacza granicę między starym i nowym rokiem numerologicznym. Według tej zasady właśnie wkraczamy w nową wibrację pod energią dziewiątki. Cóż to oznacza? Dziewiątka zamyka w naszym życiu cykl numerologiczny. Przez ostatnie dziewięć lat zbieraliśmy różne doświadczenia i teraz przyszedł czas na rozliczenia. Nie jest to dobry rok na podejmowanie nowych wyzwań, rozpoczynanie planów czy związków. To czas bilansów, podsumowań, spojrzenie na swoje dokonania z perspektywy czasu. Warto zadać sobie pytanie: Co przeszkadza w życiu? Czego powinniśmy się pozbyć? Co  blokuje? Czy to co mam, to jest co mnie zadowala?

Przez najbliższy rok warto zrobić remanent w swoim życiu, pozamykać stare sprawy, uwolnic się od przeszkadzających energii, rozwiązać niekorzystne układy czy umowy. Można zacząć od pozbywania się starych rzeczy, posprzątania w szafach, szufladach i w swoim otoczeniu. Jeżeli planujesz zakończyć jakąś znajomość, związek, pracę czy jakiekolwiek przedsięwzięcie - jest to dobry czas na takie działania. Niektóre sprawy mogą same się rozwiązać, dlatego bez żalu pożegnaj je. Pamiętaj: Stare odchodzi - nowe przychodzi, dlatego mimo czasami bolesnych przeżyć nie załamuj rąk lecz planuj przyszłość z nową energią.

Rok z energią 9 będzie nas wspierał w aktywności, transformacji, zachowaniu umiaru w działaniach, niesieniu pomocy innym. To może być dobry rok na kontakty zagraniczne i służbowe podróże. Czasami rok 9 utrudnia panowanie nad obecną sytuacją, wkrada się chaos i zamęt. Zalecana jest duża ostrożność w interesach, zwłaszcza w zaczynaniu nowych projektów. Natomiast warto zakończyć stare projekty, długoletnie sprawy, by w kolejny rok wejść z czystą kartą.

Ważną kwestią będzie zdrowie, dlatego nie należy bagatelizować żadnego objawu czy bólu. To doskonały czas na oczyszczanie organizmu z toksyn i różnych złogów, które nagromadziły się w układzie pokarmowym. Należy uważać na infekcje, upadki, problemy skórne i depresje.

W uczuciach: napięcia emocjnalne, nawet kłótnie, które są katalizatorem dla związku. Nie ma co liczyć na tworzenie stałych związków. Nawet, jeżeli poznamy kogoś nowego, to raczej może być to znajomość przejsciowa, na krótki czas ale za to pełen namiętności i fascynacji.

Z pewnością nie będziemy nudzić się w ciągu najbliższych 12 - tu miesięcy. Kiedy już uporządkujemy swoje życie w każdej jego sferze, wejdziemy w nowy rok ze świeżym zapasem energii i możliwościami.

Przesłanie z kart "Tarot Anielski":


Karty nawołują do odkrycia siły i wiary w siebie. Masz moc zmieniania świata a na pewno swojego życia. Wystarczy uświadomić sobie, że jesteś silniejszy niż Ci się wydaje. Postrzegaj trudne sytuacje jako wyzwania i lekcje do przepracowania i nowe możliwości nauki. Wówczas, dzięki wewnętrznej sile i nowym pomysłom możesz osiągnąć pozytywny wynik swoich działań. Rok pod znakiem liczby 9 może być wówczas dobrym czasem, kiedy wszelkie wysiłki, które teraz podejmiesz dadzą satysfakcję i zostaną okraszone sukcesem. Możesz to odczuć także w formie finansowej, gdyż otwarcie się na nowe perspektywy i wiara w swoje umiejętności niosą także ze sobą bogactwo, także duchowe. Możliwy jest awans, premia lub nagroda za wykonaną pracę.

2 komentarze:

  1. Dobrego numerologa ze świecą szukać. Ogólnie ezoterycy tzn tarociści, astrolodzy i cała reszta piszą - być może, możliwe jest, może się zdarzyć, a mnie licho bierze, bo te wszystkie DOBRE możliwości jakoś mnie omijają. WSZELKIE przepowiednie, numerologiczne też, zdominował coaching czyli zrób to, zrób tamto, a ja chcę wiedzieć, tak po ludzku, co mnie spotka.Trzeba być najpierw cwanym i wtedy się wie, bez niczyjej rady, JAK i KIEDY użyć wszelkich narzędzi typu UŚMIECH, ROZMOWA by osiągnąć cel.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie wszystko można otrzymać od wróżb. Dobrze jest znać tendencje danego czasu i temu poświęcony jest ten artykuł, gdyż energie opisane przeze mnie będą wpływały na nasze działania. po szczegółową prognozę dobrze jest się umówić na indywidualne spotkanie. Nie można oczekiwać od wróżbity, że napisze scenariusz naszego życia. Wybory każdy musi dokonywać sam. Uśmiech zawsze można zastosować, bez względu czy będzie to rozmowa czy realizacja marzeń. :) Pozdrawiam serdecznie :)

      Usuń

Komentarze są mile widziane lecz proszę o podpisywanie ich chociażby imieniem. Miło mi będzie poznać czytelników. Komentarze anonimowe o charakterze spamu będą usuwane. :)