czwartek, 5 września 2013

Nowy rok numerologiczny

5 września rozpoczyna nowy etap w naszym życiu. Jest początkiem nowego roku patrząc z punktu numerologicznego. Wchodzimy w świeżą energię wraz z fazą księżyca, który dziś jest w nowiu.
Rok 2013 wprowadzał w nasze życie energię szóstki, która związana jest z rodziną, materii ale także miłością i stwarzaniem bezpieczeństwa we własnym otoczeniu. Powoli żegnamy się z tą energią i witamy numerologiczny 2014 rok, któremu będzie patronować duchowa i refleksyjna siódemka.

Możemy mieć ochotę na częstsze przebywanie na łonie natury, skierowanie się do swojego wnętrza i bardziej skupienie się na rozwoju duchowym. Zaczniemy wyraźnie rozróżniać co jest dla nas dobre i ważne, zmieniając wręcz sposób myślenia czy zachowania
      

Energia siódemki będzie skłaniała nas do analizy danej sytuacji czy spojrzenia w nowy sposób na relacje międzyludzkie, związki, przyjaźnie. Również łatwiej dostrzeżemy własne błędy i dzięki wyciągniętym wnioskom ruszymy do przodu z nowymi pomysłami, które będą nam potrzebne w roku następnym. Będziemy bardziej skłonni do poszukiwania ciszy i spokoju. Częściej możemy być refleksyjni, nostalgiczni stąd powstanie chęć wycofania się i potrzeba odzyskania sił. Wibracja najbliższego roku wpłynie korzystnie na tych, którzy są w zgodzie z samym sobą, akceptują siebie, potrafią siebie docenić, szanują swoją prywatność i zwracają uwagę na swoje wnętrze. 

autor obrazu: Kirk Reinert
To czas dobry na medytację, rozwój duchowy i uzdrowienie swoich emocji. Mogą się pojawiać życiowe pytania typu: "Po co jestem tutaj?", "Jaki jest mój cel życiowy?", "Co mogę w sobie zmienić?"itp. Warto zwracać uwagę na pojawiające się książki, programy o tematyce duchowej (nie mam na myśli religii, no chyba, że ktoś ma taką potrzebę). W zdrowiu musimy bardzej zwrócić uwagę na układ nerwowy, emocje, sprawy hormonalne. Nie jest to dobry czas na zaczynanie nowych przedsięwzięć, otwieranie firm czy wkraczanie w nowy etap życiowy. 

Rok z energią siódemki to taka chwila oddechu przed kolejnymi wyzwaniami. Warto zatem dobrze ją wykorzystać, by następne lata przyniosły nam same profity.

źródło zdjęć:
www.e-numerologia.pl
www.we-dwoje.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są mile widziane lecz proszę o podpisywanie ich chociażby imieniem. Miło mi będzie poznać czytelników. Komentarze anonimowe o charakterze spamu będą usuwane. :)