środa, 24 września 2014

Numerologiczny Nowy Rok

Rok 2015


Wraz z wrześniowym nowiem - 24 września o godz. 8:15 - wkraczamy w nową energię. Mimo, że jeszcze mamy rok 2014 ale już będziemy doświadczać wpływu wibracji 2015 roku. Przez kolejne 12 miesięcy oddziaływać będzie na nas energetyka liczby osiem. To liczba związana ze sławą, finansami, szczęściem i materialną stroną naszego życia ale też z mistycyzmem, realizacją siebie, władzą, odrodzeniem i rozwojem duchowym. Symboilizuje nowy początek, nowe życie, dualizm, aktywność, żywioł ziemii stabilność. Uczy nas czym jest pieniądz, jakie ma dla nas znaczenie i pomaga znaleźć swoje miejsce na ziemi. Przy obracaniu się w sferze materialnej nie powinno się zapominać o bogactwie duchowym. Należy tak kierować swoimi działaniami, by nie zgubić ścieżki do własnego wnętrza, by oprócz wartości finansowych liczyła się dla nas także wartość duchowa. Takie energie będą nam towarzyszyły w 2015 roku. od nas zależy jak je wykorzystamy. 

Motorem tego roku będzie spełnienie. Rok sprzyjać będzie realizacjom planów, ambicjom i poprawie sytuacji, głównie materialnej. łatwiej będzie nam wykrzesać energię do pracy i rozwinąć kontakty zawodowe. Ogólnie rok pod wpływem numerologicznej 8 powinien być udanym okresem, w którym będzie możliwość zrealizowania swoich planów. Wiele zależy od tego jak wykorzystaliśmy poprzednie lata, gdyż teraz przyjdzie nam zbierać to co posialiśmy. Potrzebna będzie właściwa ocena sytuacji i odwaga w podejmowaniu działań. Zwłaszcza w pierwszej połowie roku należy wykazać się ostrożnością i jeżeli będziemy postępować rozsądnie i mądrze, wtedy bilans roku powinien być zadowalający. 

Ogólnie rok 8 sprzyja wszelkim działaniom handlowym. Mogą pojawiać się tzw. okazje, które warto wykorzystać, bu zwiększyć swój stan posiadania. Pamiętać należy, by nie trzymać wszystkiego dla siebie i dzielić się swoim szczęsciem z innymi, wesprzeć i pomóc tym, którzy tego potrzebują. Zadbajmy też o uczucia innych, by nie dążyć do celu kosztem drugiego człoweika. Pieniądz nie powinien przesłaniać nam świata. W pogoni za pieniądzem nie zapominajmy o najblizszych, którzy mogą potrzebować miłości, ciepła i większej uwagi z naszej strony. 

W roku pod egidą ósemki nie powinno być problemów z napływem pieniądza, choć czasami ósemka potrafi być kapryśna i przy złym zarzadzaniu możemy ponieść straty. Dlatego warto zawsze zastanowić się zanim podejmiemy jakieś ryzyko finansowe. Wykorzystajmy ten rok i jego potencjał na stworzenie sobie bezpieczeństwa i stabilności finansowej, tak, by w przyszłości cieszyć się spokojem i obfitością.

Przesłanie run na rok 2015:


Runy wskazują na potrzebę siły, zachowania dobrej kondycji, realnej oceny sytuacji i szukanie sposobów na zabezpieczenie sobie stabilnej pozycji. Z pewnością potrzebny będzie spokój, gdyż czasami emocje moga brać górę, dlatego warto nad tym popracować, by w ważnych chwilach stres nie popsuł nam planów. Jeżeli spelnimy te warunki, z pewnoscią osiągniemy wzrost materialny i będzie nam towarzyszyła świeża energia w nowym roku.

źródła zdjęcia:
horoskop-partnerski.com
m.dziennik.pl
karty z talii "Power of Runes"
.  

3 komentarze:

 1. Witam! Rok 2015 nie zaczął się dla mnie zbyt dobrze i często emocje biorą górę :( Ale staram się nad tym pracować i idzie mi coraz lepiej:) Dziękuję za ten opis:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głowa do góry! Czasami to co zaczyna się źle kończy się sukcesem :) Nie wiem jaką jesteś numerologiczną wibracją ale też wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. Runa THurisaz wskazuje na emocje ale Berkano zapowiada pozytywne zmiany :) Trzymam kciuki i powodzenia!

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są mile widziane lecz proszę o podpisywanie ich chociażby imieniem. Miło mi będzie poznać czytelników. Komentarze anonimowe o charakterze spamu będą usuwane. :)